čtvrtek 15. října 2015

InkTober 2015 1-7

Už je to skoro dva týdny, co trvá InkTober, o kterém jsem vám už psala tady.
Ke skeneru se mi pořád nepodařilo dostat, takže jsem byla nucena obrázky nafotit. Navíc za ne moc příznivých světelných podmínek. Ale už se začínaly ozývat stížnosti, že jsem za celé dva týdny neukázala ani čárku.
Takže tady máte první várku. Zatím prvních sedm dní. Dalších sedm zase příště.;)


Den 1.


Poslední dobou jsem ujetá na mořské panny. Takže proč hned jednou nezačít?
Kresleno Maped Graph´Peps Extra Fine 0.4 v odstínu Lila a Pelikan Fineliner 96 fine 0,4 ve fialové barvě.
Bez tužkového podkladu.


Den 2.

Celá nadšená jsem si ve výtvarných potřebách pořídila sadu obyčejných barevných tuší a perko s tenkým a tlustým hrotem. S tuší jsem dělala naposledy snad na střední svoji maturitní práci z výtvarky. A myslím, že mám ještě dost co zlepšovat.
Kresleno opět bez tužkové předlohy jako všechno. A ano má velkou hlavu a obří oči, ale to je schválně.XPDen 3.

Další mořské potvůrky, které mě uchvátily. Medúzy jsou naprosto úžasná stvoření. Dokonce jsem z nich tak nadšená, že si je možná i naanimuju. Kresleno obyčejným plnícím perem s černou bombičkou.

Den 4.

Kritický den. Nějak mi to kreslení vůbec nešlo. Takže z toho vznikly akorát tyhle divné růže dělané Faber-Castell PITT Artist pen B. Který má takovou fialovo-růžovou barvu.Den 5.


Cestovní den. Většinu jsem ho strávila ve vlaku a na kreslení moc nálada nebyla. Takže jen taková malá rychlá skica lišky do cestovního Moleskinu s Pilot Frixonball v černé. Mimochodem je to děsně geniální psací potřeba.

Den 6.

Vlastně jen takové bezmyšlenkovité čmárání při sledování seriálu. Měla jsem náladu na něco jednoduchého se spoustou různých ornamentů. Jestli se tomu tak vůbec dá říkat. Opět plnící pero s černou bombičkou.
Den 7.

Kromě černých jsem si pořídila i fialové bombičky. A plnící pero mě vážně baví. Pokus o stínování a zachycení něčeho realističtějšího.

To je pro tentokrát všechno. Co na to říkáte? Osobně jsem zatím nejvíc spokojená s Medúzami. Který z obrázků je prozatím váš favorit?

3 komentáře:

 1. Ty si tuším viac užívaš nakupovanie nových pomôcok ako to kreslenie.
  Dobre Ely,len tak ďalej. Držme sa a možno to bude jediný challenge čo sme kedy dokončili. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Medúzy a fialový portrét - ten by akorát chtěl trochu víc upravit obličejové proporce (oči apod.) ;)

  OdpovědětVymazat
 3. 3, 4 a 7 den jsou moji favorité ^^

  OdpovědětVymazat