sobota 6. prosince 2014

Žluté oči kočičí

Už jsem dlouho nepřidala žádné líčení. A to se poslední dobou do práce líčím téměř denně. Pokud mám tedy zrovna náladu, chce se mi nebo to stíhám. Začalo mě to vážně bavit.^^
Problém je, že většinou to nestihnu nebo zapomenu vyfotit. Nebo je debilní světlo. Což je poslední dobou skoro pořád. Takže se nedá vůbec slušně fotit nebo nedejbože snad natáčet. S takovou se asi vážně brzy vzteknu a pořídím si nějaké to studiové světlo. Nejlíp nějaké skladné, abych ho měla vůbec kam dát.
Ale to jsem odběhla. Takže zpátky k líčení.

V počítači jsem našla pár jakž takž použitelných fotek. Jsou to sice jen oči a ne celé líčení. Ale snad mi to pro tentokrát odpustíte. Celý look totiž buď na fotce vypadal divně nebo prostě bylo špatné světlo nebo jsem zkrátka měla namalované jen oči. Navíc si už ani moc nepamatuji, co za stíny a další produkty jsem při daném makeupu použila. Vesměs, ale pořád točím svoje paletky od Sleeku. Akorát ta zelená je z pigmentu od Essence a zelené tužky na oči.


Smaragd

Zelná je jedna z mých nejmilejších barev. A v kombinaci se zlatou, která ovšem na fotkách nejde skoro vidět je zkrátka skvělá. Pak už jsem přidala jen link a řasenku a bylo.


Bouřka


Tohle líčení jsem dělala v den, kdy jsem byla vážně otrávená a naštvaná a měla jsem náladu na něco temného a ponurého. Mám dojem, že v ten den bylo i pěkně hnusně, co se počasí týče. Takže jsem se rozhodla tomu přizpůsobit.

Mrazivo


Zima už je tady i když to tak venku vůbec nevypadá. Protože sníh si očividně letos vzal dovolenou. Stejně jsem propadla zimní náladě a rozhodla se dát na oči něco mrazivého. Ačkoli modrá vážně není moje barva. Tahle tmavě modro fialová se mi celkem líbí. 
Navíc krásně ladila k mé 
sobí mikině ve stejné barvě.

Žádné komentáře:

Okomentovat