neděle 31. srpna 2014

Znovuvzkříšení?

Poslední dobou jsem hodně přemýšlela nad tím, že bych zase začala psát na blog. Nějak mi zkrátka to psaní začalo chybět. Je fakt, že dost silně pochybuji, že to tady ještě vůbec někdo čte. Už jen proto, že víc jak rok se tu nic nestalo a ani předtím to mé psaní nebyl nijak extra pravidelné. Ani teď nemůžu slíbit, že budu psát pravidelně, ale třeba se mi to podaří. 
Moje blogová tvorba byla vždycky docela osobní. Byla to pro mě taková ventilace vnitřních pochodů a myšlenek. Takže zkrátka něco jako veřejný deník. Pravděpodobně to tak bude částečně i nadále. Na druhou stranu bych chtěla zkusit nový přístup. A to psát články, které snad budou trochu víc o něčem zajímavějším než jen o mém každodenním životě. Ráda bych je taky propojila s natáčením videí a mým YouTube kanálem. Zkrátka obecně s mojí video tvorbou a možná i tou kreslící. To znamená, že bych ráda aby se tu kromě mých myšlenkových výlevů objevovaly recenze na filmy a knihy. Občas možná nějaké recepty, protože mě hrozně začalo bavit pečení a konečně mám troubu, ve které můžu dělat pokusy. Kromě toho bych sem ráda začala dávat moje obrázky a videa na různá témata. Jak už jsem psala výš. V neposlední řadě se tu možná objeví i nějaké beauty a fashion články. Nějak jsem totiž v posledním půlroce začala dámičkovatět. Což znamená, že vzrostl můj zájem o líčení a módu a podobné věci. Obzvlášť, co se týče pin-up a vintage věcí. Však uvidíte sami.
Jestli se mi tohle všechno podaří splnit nevím. Momentálně, to ale vidím dost nadějně.
Takže začínáme hezky znovu s čistým štítem v nadějném očekávání dnů příštích. Nechť nová éra započne!


P.S.: V příštích dnech bych chtěla doplnit články s odkazy na má YT videa, aby tady nebylo tak smutno a prázdno.

P.P.S: Co se týče starých článků, a všeho co tu původně bylo, tak jsem to nesmazala. Jen jsem skryla zobrazování. Možná časem některé články vrátím na světlo světa, ale moc šancí tomu nedávám. Od doby jejich vydání se toho totiž spoustu změnilo a já bych ráda, aby teď na blogu byly věci nové a aktuální.

Žádné komentáře:

Okomentovat